FORGOT YOUR DETAILS?

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo meble łazienkowe dające możliwość zagospodarowania praktycznie każdej łazienki. Ekspozycja znajdująca się w naszym salonie jest bardzo bogata. Znajdują się tam meble produkowane seryjnie jak i propozycja mebli wykonywanych na indywidualne zamówienia. Szeroka gama proponowanych rozwiązań pozwoli znaleźć odpowiednie rozwiązanie do Państwa łazienki.

Materiały stosowane w produkcji mebli oraz wręcz nieograniczona kolorystyka daje naszym klientom możliwość dowolnej aranżacji. Obsługa salonu dysponuje pełna wiedzą na temat proponowanych rozwiązań. Do produkcji mebli używamy wyłącznie sprawdzonych materiałów odpowiednich do panujących warunków w pomieszczeniach takich jak łazienki.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji mebli, nowoczesny park maszynowy, fachowość pracowników jak również, co jest najważniejsze, zadowolenie dotychczasowych klientów są gwarancją najwyższej jakości naszych mebli.

Zapewniamy naszym klientom możliwość zrealizowania marzenia o pięknej i funkcjonalnej łazience.

Producent mebli kuchennych i łazienkowych

Przed zakupem mebli proponujemy zwrócić uwagę na kilka ważnych szczegółów.

Łazienka jako pomieszczenie o zmieniających się warunkach stawia przed zamontowanymi meblami szereg wyzwań. Gwałtowny wzrost wilgotności, pojawienie się wody na elementach mebla stwarza niebezpieczeństwo uszkodzenia. Przy zakupie mebli warto zwrócić uwagę na kilka spraw. Po pierwsze czy mebel jest produkowany przez sprawdzonego i polecanego producenta. To ważne gdyż tylko producenci tacy jak na przykład firma DURLIK Meble o ugruntowanej pozycji na rynku gwarantuje, że meble wyprodukowane są z odpowiednich materiałów. To też gwarancja, że użyte technologie i materiały posiadają atesty oraz spełniają normy jakie powinny spełniać. Meble proponowane przez takie firmy są przemyślane pod względem konstrukcyjnym. Zastosowane materiały i technologie wykonania dają nam pewność, że meble będą spełniały swoja rolę przez wiele lat. Producenci tacy jak wspomniany producent mebli DURLIK Meble stosują się do tych założeń. Klienci jako priorytet stawiając cenę mebla są narażeni na zakup mebli łazienkowych o parametrach mocno zaniżonych, a co za ty idzie życie mebla będzie ograniczone w czasie. Producenci mebli atrakcyjnych cenowo stosują materiały niezabezpieczone przed pojawiającą się wilgocią i temperaturą. Montowanie takich mebli szybko odbija się na funkcjonowaniu i wyglądzie mebli łazienkowych. Dlatego też meble markowe wyprodukowane z materiałów wilgocioodpornych są polecane dla klientów zwracających uwagę na jakość. Optymalny stosunek ceny do jakości zapewnia to, że pomimo zastosowania odpowiednio droższych materiałów i technologii, producenci tacy jak DURLIK Meble mogą zaproponować dobrą cenę, a wynika to z faktu produkowania dużej ilości mebli co obniża koszty produkcji. Dzięki temu cena mebli renomowanych producentów nie odbiega od cen oczekiwanych prze klientów. Oprócz płyt korpusowych i frontów należy zwrócić uwagę na osprzęt jako został zastosowany w meblu. Tak już pisaliśmy warunki w łazience wymuszają zastosowanie akcesoriów wysokiej jakości. Szuflada i zawias zamontowany w meblu wpływa na jakość użytkowania. Lekkość otwarcia i zastosowanie akcesoriów z funkcją cichego domknięcia poprawia komfort codziennego użytkowania. Producenci mebli markowych zwracają uwagę na szczegóły. Jakość powierzchni lakierniczej jaka pokrywa się fronty i korpusy, okleina na krawędziach płyt to są właśnie te szczegóły. Lakier dobrej jakości zabezpiecza materiały drewnopochodne takie jak mdf i płytę przed warunkami zewnętrznymi. Okleina PCV ogranicza możliwość przypadkowych uszkodzeń krawędzi przy codziennym użytkowaniu.
W meblach niższej klasy stosowane są okleiny niższej jakości oraz fronty wykonywane są z zastosowaniem folii. Jest to technologia, która nie daje pewności, że zakupiony mebel będzie funkcjonował dobrze. Dlatego też przed zakupem mebli proponujemy zapytać sprzedawcę o te elementy. My ze swej strony zapraszamy do naszego salonu i do zapoznania się z ofertą mebli łazienkowych DURLIK Meble. W naszym salonie znajduje się również STUDIO MEBLI Kuchennych DURLIK Meble.

Producent mebli kuchennych i łazienkowych

Meble indywidualne
na wymiar

TOP